Klobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - AT-digital

Klobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - AT-digital
  • Značka: Pentagon
  • Kód zboží: K13014-65
  • Dostupnost: 4 ks skladem
  • Cena:
    376 Kč
    (310,74 Kč bez DPH 21%)

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Klobouk Pentagon Jungle je vylepšený klobouk také známý jako Boonie. Vyrobený v prodření a roztrhnutí odolné úpravě Rip-Stop.

Má ventilační otvory s ochranou proti hmyzu. V horní části má panel se suchým zipem na ID štítek. Má také odnímatelnou zadní kapsu na drobné předměty - je připevněna na suchém zipu, takže ji snadno odepnete, když ji nepotřebujete, a získáte tak další velcro panel na svůj oblíbený štítek a podobně.

Základna klobouku je tvořena prošitou dvojitou tkaninou, což dodává klobouku efektivnější izolaci vůči teplým slunečním paprskům.

Má nastavitelnou podbradní pásku.

Parametry
Materiálové složenípolyester + bavlna
Rip-Stop✓ Ano
Materiál65% polyester, 35% bavlna
Klobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - černýKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - coyoteKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - desertKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - GrassmanKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - hnědýKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - navyKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - olivovýKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - PentaCamoKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - řecký vzorKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - šedýKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - woodland

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz