Klobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - šedý

Klobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - šedý
  • Značka: Pentagon
  • Kód zboží: K13014-08WG

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Klobouk Pentagon Jungle je vylepšený klobouk také známý jako Boonie. Vyrobený v prodření a roztrhnutí odolné úpravě Rip-Stop.

Má ventilační otvory s ochranou proti hmyzu. V horní části má panel se suchým zipem na ID štítek. Má také odnímatelnou zadní kapsu na drobné předměty - je připevněna na suchém zipu, takže ji snadno odepnete, když ji nepotřebujete, a získáte tak další velcro panel na svůj oblíbený štítek a podobně.

Základna klobouku je tvořena prošitou dvojitou tkaninou, což dodává klobouku efektivnější izolaci vůči teplým slunečním paprskům.

Má nastavitelnou podbradní pásku.

Parametry
Materiálové složenípolyester + bavlna
Rip-Stop✓ Ano
Materiál65% polyester, 35% bavlna
Klobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - AT-digitalKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - černýKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - desertKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - GrassmanKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - hnědýKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - navyKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - olivovýKlobouk Pentagon Jungle Rip-Stop - woodland

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz